Závody
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Čechy
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
Omezení výběru
Oblast:
Ještědská , Jihomoravská , Středočeská
Typ závodu
Dlouhá trať
Dlouhodobé žebříčky
Etapový
Klasická trať
Krátká trať
Noční
Sprint
Školení, Schůze, semináře
Štafety
Volné pořadí kontrol
Oblast
Čechy
ČR
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
MS kraj
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Pořádající oddíl
CSOS
CTB
DKP
DOK
EKP
HAN
HAV
HCE
HOR
CHC
JCO
JEO
JIL
JMO
KAM
LOV
LTU
MLA
MOV
NEK
NPA
OOL
OOP
OPI
OSN
PCB
PGP
PHK
POB
PZR
SCP
SJC
SJI
STA
STC
STH
TAP
TBM
TJP
TUR
TZL
VAL
VBA
VBM
VCB
VLI
VRL
VSP
VTA
VYS
ZBM
ZCO
ZLH
1ZP
12P
13P
2KP
3GP
47P
48P
51P
Sezóna
2017
2018
2019
Aktuální
Datum ▲
Datum ▼
Název ▲
Název ▼
03.11.2018
SO
TBM
Oddílový přebor KOS TJ Tesla Brno
Klasická trať
02.10.2018
ÚT
TUR
Otevřený přebor Turnova
Sprint
01.09.2018
SO
JMO
Jihomoravská podzimní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.09.2018
SO
JEO
Ještědský žebříček mládeže - podzim 2018
Dlouhodobé žebříčky
31.08.2018
PÁ
DOK
Žákovská Liga
Krátká trať
26.08.2018
NE
JMO
Táborové štafety
Štafety
02.08.2018
ČT
ZBM
Long - Vesterskov
Klasická trať
31.07.2018
ÚT
JMO
Classic course - chasing start
Etapový
20.07.2018
PÁ
JMO
Štafety
Štafety
16.07.2018
PO
DOK
Žákovská Liga OB DOK
Krátká trať
06.05.2018
NE
VBA
SRJ stredné trate, INOV-8 Cup 2018
Krátká trať
20.04.2018
PÁ
VBA
Školské majstrovstvá obvodov Bratislava I a III
Sprint
19.04.2018
ČT
VBA
Školské majstrovstvá v OB-BA2 o pohár predsedu BSK
Sprint
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská liga dospělých a veteránů 2018
Dlouhodobé žebříčky
08.04.2018
NE
JMO
Jihomoravská jarní liga žactva a dorostu 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček mládeže - jaro 2018
Dlouhodobé žebříčky
01.03.2018
ČT
JEO
Ještědský žebříček dospělých 2018
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček družstev
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček mládeže - podzim
Dlouhodobé žebříčky
04.01.2018
ČT
STC
Středočeský oblastní žebříček mládeže - jaro
Dlouhodobé žebříčky
10.06.2017
SO
TBM
Test TBM
Krátká trať
KOB Litvínov
Přihlášení
E-mail
Heslo
Zapomněli jste heslo?
Přihlásit
Registrace
nebo
Úvodní strana
Kroužek OB
Závody
Oblasťáky
Hanácká
Ještědská
Jihočeská
Jihomoravská
Moravskoslezská
Pražská
Středočeská
Valašská
Východočeská
Vysočina
Západočeská
Závody ČR
Žebříčky A,B
Český pohár štafet
Ostatní
Zimní liga
O-orientačním-běhu
Co-je-to-orientační-běh
Mapový-klíč
Piktogramy
Oddíl
Kontakty
Členové
Historie
Ranking
Mapy
Rozcestník
Oblíbené
Orienťák
Sponzoři
Odeslat
Úvodní strana
>
Závody
(výběru odpovídá 21 z
)